Search

جزیره کیش علاوه بر مکان‌های دیدنی از تفریحات متنوعی برخوردار است که شما با سفر به این جزیره می‌توانید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید تا اغلب آن‌ها را تجربه و در کنار همسفران خود اوقاتی به‌ یاد ماندنی را رقم بزنید. جایروکوپتر یکی از انواع این تفریحات بوده که سرشار از هیجان است. اگر قصد سفر به کیش را دارید حتما آن را امتحان کنید.

معرفی جایروکوپتر کیش

جایرو کوپتر، هلیکوپتری کوچک  و یکی از انواع تفریحات غیرآبی کیش است که با ایده گرفتن از هلیکوپتر و هواپیما ساخته شده و ترکیبی از این دو است. این تفریح هیجان انگیز انتخاب اول دوستداران پرواز و آسمان است که فرصت دیدن جزیره دیدنی و شگفت انگیز کیش را بر فراز آسمان به آنان می‌دهد. اگر شما نیز به پرواز علاقه‌مند هستید این تفریح می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. جایروکوپتر از ایمنی بالا و مناسبی برخوردار است به همین دلیل برای این موضوع نیازی به نگرانی نیست. ظرفیت آن 2 نفره است یعنی شما و خلبان فقط می‌توانید از آن استفاده کنید. جایروکوپتر دارای تمامی استانداردهای بین‌المللی است که نشان از ایمنی  بالای آن دارد و تحت نظر منطقه آزاد کیش ارائه می‌شود.

نکات استفاده از جایرو کوپتر

آیا می‌شود در جایروکوپتر کیش عکاسی و فیلمبرداری کرد؟

از آنجای که جایرو کوپتر تفریحی پروازی و بر فراز آسمان است برای خیلی از افراد جالب توجه بوده و می‌خواهند که لحظات خود را در آن ثبت کنند اما توجه داشته باشید که همراه داشتن دوربین یا گوشی امنیت نداشته و ممکن است از دست شما به پایین سقوط کند. شما با پرداخت هزینه اضافی می‌توانید از دوربین‌های گوپرو که روی مچ یا روی کلاه نصب می‌شوند برای ثبت این لحظه هیجان انگیز استفاده کنید.

آدرس جایروکوپتر کیش

برای تجربه کردن جایروکوپتر باید به باند جدیدی که در مجاورت فرودگاه احداث شده است مراجعه کنید که همه روزه بسیاری از تفریح‌های پروازی در آن انجام می‌شود. تنها مکانی که جایروکوپتر را ارئه می‌دهد همین منطقه است که دارای عرض 30 متر و طول 1500 متر است و این هلیکوپتر کوچکه جذاب به راحتی در آن آزادی عمل دارد. به طور دقیق‌تر، آدرس پرواز جایروکوپتر به این صورت است: بلوار میرمهنا، میدان ملل، بان پرواز تفریحی کیش که به راحتی به وسیله گوگل مپ نیز می‌توانید آن را پیدا کنید.

تاریخچه جایروکوپتر کیش

شاید برای شما جالب باشد که اطلاعاتی راجع به تاریخچه جایروکوپتر داشته باشید. این وسیله پروازی در سال  1923 توسط خوان دولا سیروا مهندس پرواز اسپانیایی اختراع و مورد استفاده قرار گرفت.  در زمان‌های قدیم نام این وسیله پروازی اتوجایرو بوده است که بعدها با نام جایروکوپتر شناخته شد و در بین دهه 1923 تا 1930 تکمیل‌تر شد. نام جایروکوپتر توسط کمپانی سرشناس بنسن ایرکرافت روی آن قرار گرفت.

سرعت جایروکوپتر چقدر است؟

جایروکوپتر سرعتی 20 کیلومتر در ساعت تا 160 کیلومتر در ساعت دارد که محدوده آن در شرایط خاص بین این دو عدد تغییر می‌کند و هر پرواز با جایروکوپتر تا 210 کیلومتر به یک باک پر نیاز دارد.

افرادی مشهوری که از جایرو کوپتر استفاده کرده‌اند

افراد بسیاری از جمله بهرام افشاری، سردار آزمون، مهدی طارمی، سید جواد هاشمیان و دانیال غفارزاده از جایروکوپتر، این تفریح هیجانی و عالی استفاده کرده‌اند.

دارد.

مراحل رزرو بلیط از مستر تیکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *