Search

جزیره کیش یکی از مقصدهای تفریحی گردشگری محبوب بین عموم مردم است که دارای انواعی از تفریحات آبی و سرگرم‌کننده است. از جمله تفریحات مهیج این جزیره رویایی می‌توان به بنانا کیش اشاره کرد که بسیاری از مسافران تجربه انجام آن را در برنامه گشت و گذار روزانه خود قرار می‌دهند.

معرفی بنانا کیش

بنانا کیش دارای قیمت مناسب و ارزانی است که می‌تواند شما را به وجد آورده و هیجان‌زده کند. این تفریح جذاب از یک نوع تیوپ تندرو تشکیل شده است که به یک نوع قایق تندرو وصل می‌شود. درواقع بنانا کیش زیرمجموعه‌ای از ورزش‌های water tubing است. حتما آن را  تجربه کنید تا خاطره‌ای به‌یاد ماندنی را در کنار عزیزانتان ثبت کنید.

امکانات بنانا کیش

اکثر کلوپهای دریایی، تفریح بنانا کیش را به عموم مردم ارئه می‌دهند. که شما نیز می‌توانید ار آن بهره‌مند شوید. از امکانات کلوپ‌های ارائه‌دهنده آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برای راحتی حال شما اکثرا از کافی‌شاپ‌‌های عالی برخوردانرد تا در کنار تفریح آبی خود اوقاتی را با عزیزانتان به گفت و شنود بپردازید.
  2. اغلب کلوپ‌ها دارای خدمات عکاسی هستند که می‌توانید از آن استفاده کنید.
  3. دارای رختکن و دوش هستند تا با آسودگی بعد از انجام تفریح به نظافت خود بپردازید.
  4. مجهز بودن به کلاه ضربه‌گیر و جلیقه نجات.

نکاتی درمورد بنانا کیش

مکان بنانا کیش

به‌منظور استفاده از این تفریح مهیج و جذاب می‌توانید به  ساحل اسکله تفریحی، کلوپ تفریحات دریایی مرکز غواصی کیش مراجعه کنید و اوقات خوشی را در کنار عزیزانتان داشته باشید. البته در سواحل دیگر نیز می‌توانید این تفریح را تجربه کنید مانند ساحل دامون که در شمال کیش قرار دارد. ساحل سیمرغ و ساحل مرجان نیز بنانا کیش را ارائه می‌دهند که شما باتوجه به نزدیکی هرکدام از این مکان‌ها می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

تفاوت بنانا و شاتل

بنانا و شاتل دو تفریح هیجانی و عالی برای مسافران و گردشگران است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند اما از نظر تفاوت، تیوپ بنانا کیش شبیه به موز است و شاتل در انواع تشکی و مبلی در اختیار عموم قرار می‌گیرد. از دیگر تفائت این دو می‌توان به طرفیتشان اشره کرد. بنانا کیش منسب گروه‌های 4 الی 5 نفر است اما شاتل ظرفیتی 2 الی 4 نفر دارد.

مراحل رزرو بلیط از مستر تیکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *