Search

شاتل دریایی چیست؟

شاتل دریایی کیش یکی از تفریحات دریایی محبوب در بین مسافران است که به وسیله تیوپ بادی بزرگی متصل به یک قایق تندرو در آب کشیده می‌شود. شاتل دریایی تفریحی بسیار میهج و جذاب است که باعث می‌شود شما و عزیزانتان لحظات پر شور و هیجانی را در کنار یکدیگر سپری کنید.

امکانات شاتل دریایی کیش

نکات شرکت در شاتل دریایی کیش

مدت زمان استفاده از شاتل دریایی کیش

مدت زمان استفاده از شاتل دریایی 30 الی 45 دقیقه است که شما می‌توانید از ساعت 9 صبح الی 17 عصر به مراکز ارائه دهنده این تفریح هیجان انگیز مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از شاتل دریایی کیش به صورت تک نفره امکان پذیر نیست.

مکان شاتل دریایی کیش

شاتل دریایی کیش در سواحل مختلفی ارائه می‌شود که اغلب از نظر امکانات تفاوتی با یکدیگر ندارند. شما می‌توانید باتوجه به نزدیکی محل اقامت خود به هر کدام از این ساحل‌های یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. هر کدام از این سواحل دارای کلوپ‌های مجهز برای شاتل سواری هستند.

خدمات عکاسی و فیلم برداری شاتل دریایی کیش

شاتل دریایی کیش سرعت بالایی دارد به همین دلیل به همراه داشتن تلفن همراه جهت عکاسی یا فیلم برداری ریسک پذیر بوده و احتمال پرتاب شدن آن به درون آب بالا است. به همین دلیل شما می‌توانید از خدمات عکاسی کلوپ‌های اراده دهنده این تفریح آبی استفاده کنید که به این منظور یک عکاس برای ثبت لحظات شادی آور و مهیج شما در کنار عزیزانتان با شما همراه خواهد شد. در ازای استفاده از این خدمات باید مبلغی اضافی پرداخت کنید.

مراحل رزرو بلیط از مستر تیکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *