Search

هنگامی که نام جزیره کیش به میان می‌آید اولین چیزی که در ذهن شما نقش می‌بندد، تفریحات آبی این جزیره معروف و پرشور است. انواع آن بسیار متنوع بوده که جت اسکی یکی از آن‌ها است. این تفریح جذاب آبی لحظات خوشب را به شما و همراهانتان هدیه می‌دهد.

معرفی جت اسکی کیش

جت اسکی کیش درواقع یک نوع قایق موتوری است به وسیله دوفرمان بر روی آب کنترل می‌شود. جت اسکی، سیستمی کاملا شبیه به موتور دارد که روی دسته‌های خود دارای گاز و ترمز است و به وسیله آن‌ها می‌توانید سرعت خود را بر روی آب کم و زیاد کنید. این وسیله تفریحی در اغلب کلوپ‌های تفریحی رائه می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد.

نکات استفاده از جت اسکی

قیمت جت اسکی کیش

قیمت جت اسکی 1090000 تومان ایت که با خرید از مستر تیکت می‌توانید بلیط آن را با یک تخفیف ویژه و استثنایی به قیمت 809000 تومان دریافت کنید. درنظر داشته باشید با خرید بلیط از مستر تیکت نیازی به پرینت آن ندارید و فقط با نشان دادن بلیط در گوشی به متصدی مربوطه می‌توانید از این تفریح استفاده کنید.

آدرس کلوپ‌های جت اسکی

برای تجربه ورزش تفریحی جت اسکی، می‌توانید همه روزه از ساعت 10 صبح الی 17 عصر به ساحل مرجان مراجعه کنید تا اوقاتی بسیار لذت بخش و پرهیجان را در کنار عزیزان خود یا به تنهایی سپری کنید. هیچ گونه محدودیتی برای استفاده خانم‌ها و آقایان در استفاده از این تفریح آبی وجود ندارد.

مراحل رزرو بلیط از مستر تیکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *