Search
 • پس از خرید شما از سایت بلافاصله همکاران ما در بخش فروش با شما تماس خواهند گرفت و واچر تاییدیه را برای شما ارسال خواهند نمود.
 • در صورتی که به هر دلیلی مشکلی برای عدم انجام تفریح وجود داشته باشد، مبلغ کامل رزرو به کاربر برگردانده می شود.
 • در صورت استرداد از سمت مسئولان مجموعه ها، هزینه های گرفته شده به حساب کاربر بازخواهد گشت.

 

 • پس از خرید در سایت با مراجعه حضوری برای تحویل ماشین قراردادی با کاربر منعقد خواهد شد که متن قرارداد به شکل زیر می باشد.

تعهدات طرفین:

 • حداکثر مسافت استفاده شده در هر شبانه روز 150 کیلومتر می باشد و در صورت استفاده بیش از آن ما به التفاوت بر مبنای اجاره بها محاسبه می گردد. در مورد خودروهای اجاره ماهانه و سالانه مسافت قابل استفاده در شبانه روز 100 کیلومتر می باشد.(محاسبه مبلغ کیلومتر اضافه = مسافت اضافه طی شده*100 کیلومتر ماهیانه یا 150 کیلومتر روزانه/مبلغ اجاره تعیین شده
 • مستاجر حق واگذاری مورد اجاره را تحت هیچ عنوان اعم از حقوقی، عرفی و … به غیر را ندارد. مستاجر اقرار نمود صلاحیت شخصی و قانونی لازم جهت استفاده از مورد اجاره را داشته و متعهد می گردد از مورد اجاره مطابق قوانین و مقررات منطقه آزاد کیش و عرف جاری استفاده نماید و مسئولیت جبران خسارت احتمالی موجر، اشخاص ثالث داخل خودرو و خارج خودرو، پاسخگویی مراجع قضایی و انتظامی تماما به عهده مستاجر می باشد.
 • کلیه هزینه ها از جمله خسارت وارده، جبران خسارت اشخاص ثالث، اجاره بها، ایام توقف خودرو از زمان حادثه تا انجام تعمیرات و تحویل(وضع سابق)، قیمت افت فرعی ارزش خودرو در اثر حادثه، کلیه جرائم و خلافی و غیره که در اثر تقصیر مستاجر ایجاد شده است به عهده مستاجر می باشد.
 • هر گونه تعدی و تفریط اعم از انجام هر گونه حرکات نمایشی، درگ، دریفت، دوردرجا و اعمال هر گونه فشار به خودرو و دست بردن در سیستم فنی اتومبیل و هرگونه استفاده و رانندگی در مسیرهای غیرمجاز از جمله خاکی، ساحلی، آفرود و … مطلقا ممنوع بوده و مستاجر علاوه بر جبران خسارت وارده مکلف به استرداد خودرو و در صورت استنکاف مکلف به تادیه نرخ مصوب مجمع رنتکاران کیش به موجر می باشد و نیز موجر مستحق دریافت اجاره بها کامل و چکاپ کامل خودرو در تعمیرگاه مجاز به هزینه مستاجر می باشد.
 • عدم استعمال دخانیات، رعایت نظافت بیرون و درون خودرو الزامی بوده و استنکاف از این موارد موجب اخذ هزینه کارواش طبق فاکتور می گردد.
 • مستاجر در طول مدت اجاره مسئول نگهداری از اشیا و مدارک خود در اتومبیل می باشد و پس از تحویل خودرو موجر هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به حفظ و نگهداری اشیا و مدارک به جامانده در خودرو را ندارد.
 • چنانچه پس از انقضا مدت اجاره نامه مستاجر اجاره را سالم به موجر عودت ننماید موظف است بابت هر ساعت تاخیر(تا سقف 3 ساعت) 20 درصد اجاره بها را پرداخت نماید و چنانچه تاخیر در تسلیم مال الاجاره بیش از 3 ساعت باشد مستاجر مکلف به پرداخت اجاره بها یک روز کامل طبق نرخ مصوب می باشد و چنانچه تاخیر بیش از 24 ساعت باشد مستاجر ملکف به پرداخت 2 برابر اجاره بها به نرخ مصوب مجمع رنتکاران کیش تا زمان تحویل خودرو می باشد. بدیهی است که توافق در موارد مذبور بلامانع است.
 • در صورت رزرو خودرو و اعلام کنسلی مستاجر تا بیش از 48 ساعت 50 درصد اجاره بها یک روز خودرو و پس از آن اجاره بها یک روز کامل کسر می گردد. پس از انجام قرارداد اگر مستاجر بخواهد قرارداد را فسخ نماید و یا چانچه مستاجر بخواهد خودرو را زودتر از مدت قرارداد تحویل نماید، بایستی اجاره یک روز خودرو را به عنوان وجه الترمام به موجر پرداخت نماید.
 • در رابطه با خودروهایی که به صورت ماهانه و یا بیشتر اجاره داده شده اگر مستاجر بخواهد پیش از موعد مقرر، قرارداد اجاره را فسخ نماید، اجاره بها طبق تعرفه روزانه محاسبه می گردد.
 • موجر محق می باشد که در صورت نیاز و صلاحدید مورد اجاره را از نظر فنی و ظاهری در طول مدت قرارداد بازدید نموده و مستاجر ملزم به همکاری کامل با ایشان می باشد.
 • در صورت تخلف در سامانه GPS در محدوده دوربین های کنترل سرعت پلیس راهور به ازا هر بار تخطی از سرعت مجاز مبلغ 2040000 ریال به عنوان ودیعه جرائم احتمالی مستاجر اضافه می گردد. تسویه حساب نهایی صرفا پس از استعلام عدم خلافی از پلیس راهور www.traffic.kish.ir میسر خواهد بود.
 • مستاجر می بایست در صورت بروز هر گونه حادثه و مشکل فنی خودرو را متوقف نموده و مراتب را فورا به موجر و حسب مورد به پلیس اطلاع داده و از جا به جایی و تردد با خودرو حادثه دیده اکیدا خودداری نماید. ضمن این قرارداد موجر هیچ گونه اذنی در خصوص تعمیرات به مستاجر نداده و بدیهی است که در صورت پرداخت هر هزینه ای از جانب مستاجر، حق رجوع به موجر را نداشته و در صورت تعمیر مجدد توسط موجر، مستاجر مکلف به پرداخت هزینه ها طبق فاکتور می باشد.
 • در صورتی که مستاجر طبق گزارش پلیس راهور زیان دیده(غیرمقصر) باشد موجر طرف حساب با مقصر حادثه نبوده و مستاجر بایستی کلیه هزینه های مربوط به حادثه و … نظیر خرید قطعات، هزینه تعمیرگاه و اجاره بها ایام توقف خودرو از زمان حادثه تا زمان تحویل خودرو (به وضع سابق) به موجر، افت عرفی ارزش خودرو و حق الوکاله و هزینه کارشناسی و داوری را پرداخت نموده و پس از آن با وکالت از موجر از مقصر حادثه جبران خسارت نماید.
 • در صورت وقوع تصادف یا سانحه و لزوم استفاده از بیمه نامه شخص ثالث مستاجر مکلف است نسبت به جبران هزینه ها ما به التفاوت تخفیفات بیمه نامه(ناشی از عدم استفاده یکسال) در صورت داشتن تخفیف اقدام نماید.
 • موجر در کلیه مراحل و در صورت تخلف مستاجر از مفاد قرارداد و یا عدم انجام تعهدات مالی و یا ایجاد خسارت، دارای حق فسخ بوده و  می تواند پس از انجام فسخ مورد اجاره را عودت و به پارکنیگ خود منتقل نماید.(اعلام فسخ توسط داور مرضی الطرفین دارای اعتبار و قابلیت اجرایی دارد).
 • رعایت شئونات اسلامی از سوی سرنشینان خودرو الزامی می باشد و چنانچه خودرو به دلیل کشف حجاب یا مزاحمت برای نوامیس مردم یا دریافت پیامک امنیت اخلاقی توقیف گردد تمامی هزینه ها اعم از اجاره بها، ایام توقف خودرو و تبعات قضایی مربوطه به عهده مستاجر می باشد.
 • مستاجر با علم و آگاهی کامل اقرار بر امانی بودن ید وی نسبت به مورد اجاره را نموده و به امور  و قوانین راهنمایی و رانندگی واقف می باشد و سایر شروط و تعهدات که به شرح ظهر این قرارداد می باشد را مستاجر قبول نموده و با امضا ذیل این قرارداد اقرار به مطالعه و آگاهی کامل از مفاد آن را دارد.

نحوه حل اختلاف:

 • طرفین توافق نمودند چنانچه در تفسیر یا اجرای مفاد قرارداد به اختلاف برخورد کردند، موضوع به حکم(داور مرضی الطرفین) که در قرارداد حاضر مدیریت مجتمع رنتکاران کیش می باشند ارجاع دهند و رای و نظر وی ظرف مدت حداکثر سه ماه صادر و برای طرفین قطعی و لازم الاجرا و غیرقابل اعتراض می باشد(ضمنا محل رسیدگی در دفتر مجمع رنتکاران کیش و هزینه داوری به عهده محکوم علیع می باشد) و در موارد فنی و تخصصی بودن موضوع طرفین مختار به درخواست کارشناس رسمی دادگستری از داور انتخابی به هزینه متقاضی می باشند.
 • با توجه به اینکه محل عقد قرارداد و اقامتگاه های قراردادی-انتخابی مستاجر در جزیره کیش است فلذا صلاحیت محاکم و داور مرضی الطرفین جهت رسیدگی و اجرای مفاد قرارداد، جزیره کیش می باشد. کلیه ابلاغات داوری اعم از ابلاغ حضور در جلسه رسیدگی، قرارهای اعدادی و رای صادره و … از طریق سامانه ثنا به طرفین ارسال می گردد و در صورت عدم ثبت نام در سامانه مزبور ابلاغ ها از طریق پیامک به شماره تلفن اعلامی طرفین در قرارداد اجاره خودرو ارسال می گردد.

ماده شش:

 • این قرارداد با تاییدیه مجمع رنتکاران و مراجع ذیربط در دو نسخه طی 6 ماده و 19 بند تنظیم شده و طرفین اعم از موجر و مستاجر تمامی موارد ذکر شده را پذیرفته و حق هیچگونه تغییرات در متن قرارداد را ندارند. در صورت مشاهده تخلف به شدت با موضوع برخورد و تمامی تبعات کیفری به عهده مدیرعامل شرکت مذکور می باشد. ضمنا قرارداد بدون مهر شرکت فاقد اعتبار و ارزش قانونی می باشد.